Rendben!

Az MMS One informatikai középvállalat, győri és budapesti irodáiba keres fejlesztési tapasztalattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó Project Manager munkatársat kutatás-fejlesztési és üzleti szoftverprojektekbe hosszú távra.

Magyar, osztrák és nemzetközi partnerekkel dolgozunk együtt, ügyfeleink között megtalálhatóak a közigazgatás szereplői, multinacionális cégek, KKV-k és startup-ok egyaránt. A sokszínű ügyfélkörnek változatos megoldásokat szállítunk: folyamatmenedzsment szoftvereket, ipar 4.0 megoldásokat, okostelefon applikációkat és webes alkalmazásokat.

Szükséges imeretek

  • felsőfokú szakirányú végzettség, folyamatban lévő tanulmány vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
  • informatikai vagy ipari fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Atlassian termékek ismerete
  • csapatvezetésben szerzett tapasztalat

Jó ha van/Előnyök

  • Agilis módszertanok ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó tervezési készség
  • Fejlesztői dokumentációk készítésében szerzett gyakorlat
  • Pontos, hatékony, önálló munkavégzés
  • MS Office környezet ismeret
  • >A határidõk pontos betartása

Napi feladatok

  • A cégünk által indított – elsősorban ipari és digitalizációs - projektek vezetése a teljes projekt életciklus mentén
  • Aktív részvétel az agilis működési mód megalapozásában
  • Fejlesztői csapatok koordinálása
  • Rendszeres és eseti riportok készítése a menedzsment részére
  • A projekttel kapcsolatos adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás cégen belüli más üzletágakkal, projekt teamekkel
  • Magyar és nemzetközi ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás

Amit kínálunk

  • alkalmazotti jogviszony versenyképes fizetéssel
  • rugalmas, törzsidős irodai munkavégzés
  • modern, folyamatosan bővülő irodák
  • céges (Windows vagy iOS) notebook és mobilflotta lehetőség
  • kis létszámú munkaterek, saját asztalonként dokkolóval, monitorral és perifériákkal
  • fiatal, tapasztalt csapat, támogató légkör
  • Szerethető Munkahelyek 2020 díjazott vállalkozás

Küldd el önéletrajzodat Juditnak a judit.csorba@mmsone.com e-mail címre.