Rendben!

Az MMS One informatikai középvállalat, győri és budapesti irodáiba keres fejlesztési tapasztalattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó Mobile App Developer munkatársat kutatás-fejlesztési és üzleti szoftverprojektekbe hosszú távra.

Magyar, osztrák és nemzetközi partnerekkel dolgozunk együtt, ügyfeleink között megtalálhatóak a közigazgatás szereplői, multinacionális cégek, KKV-k és startup-ok egyaránt. A sokszínű ügyfélkörnek változatos megoldásokat szállítunk: folyamatmenedzsment szoftvereket, ipar 4.0 megoldásokat, okostelefon applikációkat és webes alkalmazásokat.

Elvárásaink

  • felsőfokú szakirányú végzettség, folyamatban lévő tanulmány vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
  • native/cross-platform mobilalkalmazás-fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • alkalmazás-áruházak (App Store Connect és Google Play Console) release menedzsment ismerete
  • valamilyen issue tracking szoftverismeret (Jira, Redmine)
  • valamilyen verziókezelő szoftverismeret (Bitbucket, GitLab)
  • hatékony és önálló munkavégzés

Előnyök

  • Expo platform ismerete
  • Ionic framework ismerete
  • React, Kotlin vagy Swift nyelvek ismerete
  • Jira, Bitbucket és Tempo ismeretek
  • tesztelési tapasztalat (unit tesztek, integrációs tesztek)
  • magabiztos programozási ismeretek logika, adatstruktúrák, algoritmusok terén
  • rendszerszintű gondolkodás, jó tervezési képesség
  • fejlesztői dokumentációk készítésében szerzett gyakorlat

Napi feladatok

  • native/cross-platform mobilalkalmazások fejlesztése specifikáció és egyedi grafikai tervek alapján
  • alkalmazások release menedzsmentje
  • korábbi projektek supportja
  • közreműködés üzleti és kutatás-fejlesztési projektek előkészítési és tervezési fázisában megvalósíthatósági szempontok figyelembevételével
  • fejlesztési dokumentáció készítése

Amit kínálunk

  • alkalmazotti jogviszony versenyképes fizetéssel
  • rugalmas, törzsidős irodai munkavégzés
  • modern, folyamatosan bővülő irodák
  • céges (Windows vagy iOS) notebook és mobilflotta lehetőség
  • kis létszámú munkaterek, munkaállomásonként homogén eszközparkkal (dokkoló, monitor, perifériák)
  • fiatal, tapasztalt csapat, támogató légkör
  • Szerethető Munkahelyek 2020 díjazott vállalkozás

Küldd el önéletrajzodat Juditnak a judit.csorba@mmsone.com e-mail címre.