Rendben!

Győri székhelyű, 45 fõs folyamatosan bővülő cég keres fejlesztési tapasztalattal rendelkező, önállóan dolgozni képes Back-end fejlesztõ munkatársat kutatás-fejlesztési és üzleti szoftverprojektekbe hosszú távra, győri, budapesti és pécsi irodáiba.

Szükséges ismeretek:

  • Java 8+, Java EE programozási tapasztalat
  • Spring, Spring Boot Framework ismerete és gyakorlati tapasztalat
  • Hibernate/JPA ismerete
  • Camunda BPMN engine ismerete
  • Adatbázis kezelési és tervezési tapasztalat (PostgreSQL,DB Designer..)
  • Verziókezelõ rendszerek ismerete (GIT, SVN,Bitbucket)
  • Issue tracking rendszer ismeretek
  • Informatikai területen folytatott tanulmányok

Előnyt jelent:

  • Agilis módszertanok ismerete
  • NoSQL és BPMN ismeretek
  • Jó kód-olvasási képesség
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó tervezési készség
  • Alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiák elemzése, bevezetése
  • Az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése
  • Fejlesztői dokumentációk készítésében szerzett gyakorlat
  • Pontos, hatékony, önálló munkavégzés
  • A határidők pontos betartása

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • fiatal csapat,
  • korrekt munkakörülmények,
  • rugalmas munkavégzés.

Aktív hallgatói státusz nem akadály.

Önéletrajzokat az alábbi email címen várunk: judit.csorba@mmsone.com