Rendben!

Győri székhelyű, 40 fõs, folyamatosan bővülő cég keres fejlesztési tapasztalattal rendelkező, önállóan dolgozni képes Front-end webfejlesztõ munkatársat kutatás-fejlesztési és üzleti szoftverprojektekbe hosszú távra, győri, budapesti és pécsi irodáiba.

Szükséges ismeretek

  • Felsőfokú szakirányú végzettség / folyamatban levő (vagy azzal egyenértékű munkatapasztalat, esetleg OKJ)
  • HTML, CSS, Javascript, NodeJS ismerete
  • npm / Yarn / Bower ismerete
  • React keretrendszer ismerete
  • Verziókezelõ rendszerek ismerete (GIT, SVN,Bitbucket)
  • Issue tracking rendszerek ismeretek

Előnyt jelent:

  • Agile, Scrum ismerete
  • VueJS / Angular JS
  • SCSS ismerete
  • Docker használatában szerzett tapasztalat
  • PostgreSQL ismerete
  • Tesztelési tapasztalat (unit tesztek, integrációs tesztek)
  • Magabiztos programozási ismeretek logika, adatstruktúrák, algoritmusok terén
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó tervezési készség
  • Alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiák elemzése, bevezetése
  • Fejlesztői dokumentációk készítésében szerzett gyakorlat
  • Pontos, hatékony, önálló munkavégzés
  • A határidők pontos betartása

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • fiatal csapat,
  • korrekt munkakörülmények,
  • rugalmas munkavégzés.

Aktív hallgatói státusz nem akadály.

Önéletrajzokat az alábbi email címen várunk: judit.csorba@mmsone.com